10 czerwca odbyła się Gala finałowa konkursu „Szkoła z pasją pomagania” organizowanego przez Alma Spei hospicjum dla dzieci.

Wolontariusze z Naszej szkoły odebrali certyfikat za udział w konkursie, natomiast Szkolny Zespół GITARYNKA wystąpił w części artystycznej.

„Szkoła z pasją pomagania”